Sıfır Palet İmalatı Konya

Bir palet (kızak olarak da adlandırılır), malları bir forklift, bir transpalet, bir ön yükleyici, bir kriko cihazı veya bir dik vinç tarafından kaldırılırken sabit bir şekilde destekleyen düz bir taşıma yapısıdır. Palet, taşıma ve depolama verimliliği sağlayan birim yükün yapısal temelidir. Mallar veya nakliye konteynırları genellikle çemberleme, streç sargı veya şrink ambalaj ile sabitlenmiş bir palet üzerine yerleştirilir ve sevk edilir. Yirminci yüzyıldaki icadından bu yana, kullanımı büyük ölçüde eski kasalama biçimlerinin yerini almıştır. Oluklu kutular ve toplu nakliye için yaygın olarak kullanılan intermodal konteynerler gibi modern ambalajlarla iyi çalıştığı için ahşap palet tercih edilir.

Çoğu palet ahşap olsa da paletler plastik, metal, kağıt ve geri dönüştürülmüş malzemelerden de yapılabilir .

 

Akın Palet ile Sıfır Palet, İkinci El Palet ve Daha fazlası

Konya Ahşap Palet Üretimi

SIFIR AHŞAP PALETLER
Sıfır Ahşap Paletlerimiz ISO yüksek kalite standartlarında ve tüm spesifikasyonlarda üretilmektedir.
Yönetilen, sürdürülebilir ormanlık alanlardan elde edilen büyük kereste stokları ve rekabetçi fiyatlar ile bu maliyet tasarruflarının müşterilerimize aktarılmasını sağlıyoruz.

Aşağıda listelenmeyen, ortalama boyutta yeni bir ahşap palete ihtiyacınız varsa, lütfen çevrimiçi bir fiyat teklifi isteyin veya bizi arayın.

Sattığımız Yeni Ahşap Paletlerin tamamı, Avrupa Birliği dışındaki ülkelere ihracat için tamamen ISPM15 Isıl İşlem Görmüş olarak tedarik edilebilir.

Aşağıda gördüğünüz ürünlerin çoğu stokta ve ülke çapında teslimat için hemen gönderilmeye hazır. Yeni ahşap palet yelpazemize bir göz atın veya yeni bir ahşap palet almak için aşağıdan fiyat teklifi alın.